AK Parti'den Seçim Açıklaması: Biraz Sabretsinler Zaten Her Seçimde Tuş Oluyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki muhalefet partilerinden gelen erken seçim talebine ilişkin açıklamalarda bulundu. Özhaseki o partilerin sabretmeleri gerektiğini zaten her seçimde tuş olduklarını ifade etti.

AK Parti'den Seçim Açıklaması: Biraz Sabretsinler Zaten Her Seçimde Tuş Oluyorlar

Kayseri'de bir açılış etkinliği kapsamında konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki erken seçim talebine değindi. 

MUHALEFET NEDEN BU KADAR İŞTAHLI? SORUSUNA YANIT

Mehmet Özhaseki yapmış olduğu konuşmasının başında seçimlerin 5 yılda bir yapıldığını ve yine zamanında yapılacağını aktardı.

CHP, İYİ Parti tarafından gelen erken seçim talebine değinen Mehmet Özhaseki, muhalefet partilerinin neden bu kadar iştahlandığına dair açıklamalarda bulundu. Özhaseki pandemi de tüm dünyanın sıkıştığını, Türkiye'de de bazı sektörlerde daralmalar olduğunu ifade etti. Muhalefet partilerinin bu daralma döneminde bişey çıkartabilirmiyiz düşüncesinde olduğunu ifade eden Özhaseki, bir çıkarcılık bundan başka birşey değil, ifadelerini kullandı. 

Eski Günler Olsaydı Türkiye Hindistan'a Dönerdi

Özhaseki pandemi sürecine ilişkin değerlendirmesinde dikkat çeken bir ifade kullandı. Kılıçdaroğlu'nun SGK Genel Müdürlüğü yaptığı dönemi hatırlatan Özhaseki "Kılıçdaroğlu'nun SGK Genel Müdürlüğü yaptığı dönem gibi olsaydı solun ya da sağın karışık koalisyon günlerindeki gibi dönemde pandemi yaşanmış olsaydı Hindistan'a dönerdik." dedi. 

YİNE TUŞ OLACAKLAR, ZATEN SIRTLARI YERDEN KALKMIYOR?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki konuşmasında ayrıca yaşanan bazı olaylara değindi. Muhalefet partilerinin ziyaretlerine değinen Özhaseki ziyaret sırasında öldük, bittik diyen bir adam çıkarıyorlar, adamın daha sonra lüks içinde yaşadığı ortaya çıkıyor dedi. 

Bu kapsamda yapmış olduğu açıklamalarına bazı örnekler vererek devam eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki seçim sonuçlarına ilişkin ise "Zaten sırtları yerden kalkmıyor, tuş oluyorlar her seçimde, iki sene sonra yine aynı akıbet arkadaşları bekliyor." değerlendirmesinde bulundu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@