Ak Parti Adaylarını Tanıtıyor

ANKARA (ANKA) – AK Parti'nin milletvekili aday tanıtım toplantısı Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılıyor.

Haberler 21.09.2015, 09:10
Ak Parti Adaylarını Tanıtıyor

AK Parti'yi 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimlerine taşıyacak milletvekili adayları, saat Ankara Arena’da kamuoyuna tanıtılıyor.

Programa başta 550 milletvekili adayı olmak üzere parti kurucuları, eski ve mevcut MKYK üyeleri, MYK üyeleri, MDK Kurulu, DHK üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları MKYK üyeleri, Bakanlar Kurulu’nun parti üyeleri, Bakanlar Kurulu eski üyeleri, önceki dönem milletvekilleri, 81 ilin il başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları, ilçe başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, büyükşehir, il, ilçe, belde belediye başkanları il genel ve belediye meclis üyeleri davet edildi.

Her ilden farklı sayıda olacak şekilde 81 ilden yaklaşık 800 otobüs gelmesi planlanıyor. Katılımcı sayısının Ankara hariç 30-35 bin civarında olması bekleniyor.

Gençlik ve Kadın Kolları Teşkilatlarından yoğun bir katılım olması da öngörülüyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ilk olarak yoğun katılım nedeniyle salona sığmayacak ve dışarda kalacak kalabalığa hitap edecek. Davutoğlu’nun salondaki konuşmasından önce ise yeni seçim müzikleri dinletilecek.

Davutoğlu’nun konuşmalarından sonra il il 550 milletvekili kamuoyuna tanıtılacak.

Ayrıca salonun içerisinin dışarıda kurulacak ekranlar aracılığı ile salon dışından da izlenmesi mümkün olacak.

Program nedeniyle Ankara Arena Spor Salonu çevresinde yoğun güvenlik önlemi alındığı görüldü. Seyyar satıcılar da salon çevresine geldi.

  (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@