Ailesi Bulunması için Televizyona Çıkmıştı! 40 Gündür Kayıp Olan Kadını Sevgilisi Öldürüp Gömmüş

40 gündür kayıp olan ve ailesi tarafından aranan kayıp kadından acı haber geldi. Kadın erkek arkadaşı tarafından ilk önce tabanca ile vurulmuş ardından ise taşlık alana gömülmüş.

Ailesi Bulunması için Televizyona Çıkmıştı! 40 Gündür Kayıp Olan Kadını Sevgilisi Öldürüp Gömmüş

Kadın cinayetlerine ilişkin üzücü bir olay da Sivas'ta yaşandı. Ailesi tarafından uzun zamandır aranan genç kadının cansız bedeni taşlık alanda bulundu. Talihsiz kadının ölümüne neden olan sevgilisi ise intihara kalkıştı ancak kurtarıldı. İşte yaşanan olaya ilişkin detaylar. 

TABANCA İLE VURULUP TAŞLIK ALANA GÖMÜLMÜŞ

Sivas'ın Günün İlçesinde yaşanan olayda, F.Ö. isimli kadın 20 Nisan tarihinde kayboldu. O tarihten itibaren kendisinden haber alınamayan kadının ailesi harekete geçti. Malatya'nın Darende ilçesinde yaşayan ailesinin kayıp başvurusu üzerine polis ekipleri çalışma başlattı.

Daha önce evlenmiş ve eşinden boşanmış olan kadının bulunması için kapsamlı bir operasyon başlatan güvenlik güçlerinin yanında kadının ailesi de televizyona çıkarak kızlarını aramaya başladılar. İlçede fırın işleten ve isminin B.M. olduğu ifade edilen bir kişi ile ilişkisi olduğu da iddia edilen kadının bulunması için son görüldüğü yerler, telefon kayıtları incelendi. 

Televizyon programda da aranan kadının ilişkisi olduğu iddia edilen fırıncı B.M'de programda yer alarak kadının bulunması için açıklamalarda bulundu. Ancak adamın çelişki bilgiler verdiği ortaya çıktı. Ayrıca 25 Mayıs tarihinde İlçe Devlet Hastanesi önünde silahla intihara kalkışan B.M isimli adam ilk müdahalesinin ardından tedaviye alındı. 

İtiraf Etti

Fırıncı B.M hastanede tedavi altında olduğu dönemde yapmış olduğu açıklamasında ise Fatma Öz'ü tabancayla öldürdüğünü ve ilçe yakınlarındaki Kavak köyü yakınlarında, taşlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

Güvenlik güçleri itirafın ardından tarif edilen bölgede arama çalışmalarına başladı. Kadının cansız bedeni üzeri taşlarla kapatılmış halde bulundu. Talihsiz kadının naaşı otopsi için hastaneye alınırken sşu itiraf eden B.M.'de tedavisinin ardından sorguya alındı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@