AFAD görevlisi, kayalıklarda bayılan kişiyi sırtında taşıdı

KOCAELİ'nin Gebze İlçesi'nde Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda kayalıkların üstünde baygınlık geçiren 64 yaşındaki Hüsrev Subaşı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekibince kurtarıldı. Bir AFAD...

Haberler 05.08.2016, 11:10
AFAD görevlisi, kayalıklarda bayılan kişiyi sırtında taşıdı

İZMİT (Kocaeli), () - KOCAELİ'nin Gebze İlçesi'nde Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda kayalıkların üstünde baygınlık geçiren 64 yaşındaki Hüsrev Subaşı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekibince kurtarıldı. Bir AFAD görevlisi Subaşı'yı sırtına alarak suyun içerisinde taşıyıp ambulansa götürdü.

Gebze Tavşanlı Köyü'nde bulunan Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda tansiyon rahatsızlığı nedeniyle baygınlık geçiren Hüsrev Subaşı kayalıkların üstünde mahsur kaldı. Hüsrev Subaşı'nın yanında bulunanlar 112 Acil'den yardım istedi. Olay yerine gelen AFAD ve 112 Acil ekibi, Hüsrev Subaşı'nın bulunduğu kayalıklara ulaştı. 112 Acil ekibi Hüsrev Subaşı'na müdahalede bulundu. AFAD görevlisi Hüsrev Subaşı'nı sırtına alarak suyun içerisinde taşıyarak ambulansa götürdü.

Ballıkayalara gezmek için gelen Hüsrev Subaşı'nın tansiyon problemine bağlı olarak baygınlık geçirdiği öğrenilirken, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@