Adil Öksüz'ün kardeşinin eşi Şenay Öksüz tutuklandı

MERSİN'de, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında aranan 'Hava Kuvvetleri imamı' Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz'ün gözaltına alınan kardeşinin eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, sorgularının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Haberler 24.08.2016, 13:14 25.08.2016, 04:31
Adil Öksüz'ün kardeşinin eşi Şenay Öksüz tutuklandı
İbrahim MAŞE- Mustafa İNSAN (DHA) - MERSİN'de, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında aranan 'Hava Kuvvetleri imamı' Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz'ün gözaltına alınan kardeşinin eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, sorgularının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirildi. 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz ile ilişki ve irtibat içerisinde olduğu yönünde bilgiler elde edilen kardeşi Mehmet Öksüz'ün eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, elleri arkadan kelepçeli halde arka kapıdan adliyeye alındı. Şenay Öksüz'ün de ellerinin arkadan kelepçeli olduğu, kelepçeli polis memurlarından birinin de göğsünde ameliyat izinin henüz iyileşmediği dikkati çekti.

Dün sabah saatlerinde mahkemeye çıkarılan Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Murat Kahraman tutuklanırken, işadamı Ahmet Hamdi Aydın ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

TUTUKLANDILAR

Sabah saatlerinde Mersin Adliyesi'ne götürülen FETÖ'nün firari 'Hava Kuvvetleri imamı' Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz'ün kardeşi Mehmet Öksüz'ün eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulandıktan sonra mahkemeye sevk edildi. Şüpheliler, mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@