Adana'da 'Cımcılık Festivali' düzenlendi

ADANA, () - ADANA'da sosyal medyada 'Adana Cımcılık Festivali' adı altında örgütlenen bir grup genç, su savaşı yaptı. CHP'li Seyhan İlçe Belediyesi'nin de destek verdiği festival renkli görüntülere sahne oldu. Adana'nın bunaltıcı...

Haberler 02.09.2016, 21:24
Adana'da 'Cımcılık Festivali' düzenlendi

ADANA, () - ADANA'da sosyal medyada 'Adana Cımcılık Festivali' adı altında örgütlenen bir grup genç, su savaşı yaptı. CHP'li Seyhan İlçe Belediyesi'nin de destek verdiği festival renkli görüntülere sahne oldu.
Adana'nın bunaltıcı sıcak havada serinlemek isteyen gençler, Facebook'ta 'Adana Cımcılık Festivali' sayfası açtı. Sosyal medyada büyük ilgi gören festival, Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde gerçekleşti. Festival öncesi Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar bir konuşma yaptı. Alana gençleri ıslatarak giren Karalar, elinde su tabancasıyla yaptığı konuşmada her zaman gençlerin yanında olduklarını, ve onlardan gelen su savaşı isteğini de geri çevirmediklerini söyledi.
Karalar'ın konuşmasının ardından festivale katılan gençler, su tabancaları ve su şişeleriyle birbirlerini ıslattı. Su savaşı yapan gençler, belediyenin alana getirdiği su tankları sayesinde festival boyunca su sıkıntısı çekmedi. Renkli görüntülere sahne olan festivalde gençler hem gönüllerince eğlendi hem de serinledi. Festival, rap konseriyle sona erdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@