Acunn.com Survivor SMS sonuçları tıkla öğren - Semih gidici mi? Bu hafta kim gider?

Survivor'da adalar birleşmeden önce son eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor'da işler iyice kızıştı. Eleme siteminin değiştiği Survivor'da bu hafta kim elendi? Acunn.com Survivor SMS sonuçları nasıl şekillendi? Survivor SMS sonuçlarında birinci kim oldu? Acunn.com Survivor SMS sonuçları ve Survivor'dan elenen isimle ilgili tüm ayrıntılar haberimizde...

Haberler 25.04.2016, 23:36
Acunn.com Survivor SMS sonuçları tıkla öğren - Semih gidici mi? Bu hafta kim gider?

memuruz.net -

Survivor'da adalar birleşmeden önce son eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor'da işler iyice kızıştı. Eleme siteminin değiştiği Survivor'da bu hafta kim elendi? Acunn.com Survivor SMS sonuçları nasıl şekillendi? Survivor SMS sonuçlarında birinci kim oldu? Acunn.com Survivor SMS sonuçları ve Survivor'dan elenen isimle ilgili tüm ayrıntılar haberimizde...

Survivor'da adaların birleşmesi öncesinde kim elendi sorusunun yanıtını verecek dokunulmazlık oyunu Semih Öztürk krizi ile başladı tarihi bir farkla bitti. Ünlüler eleme için ada konseyine bu şok sonuçla gitti. Survivor'da geçen hafta gönüllüler 2 kişiyi eleme adayı olarak belirlemişti. Peki bu hafta elenecek isimler kimler oldu? Survivor gönüllüler ve ünlüler takımının SMS sonuçları ve yarışmacıların oy sıralaması nasıl?

Survivor'da adaların birleşmesi öncesinde son dokunulmazlık oyunu 24 Nisan 2016 pazar gecesi oynandı. Gönüllüler takımının müthiş dönüşüne ünlüler takımının çöküşü eklenince Survivor'daki tarihi fark ortaya çıktı. Durumu 'Bu ne ya... 10'a 1 fark mı olur' diyerek Ezgi özetledi.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM ELENECEK?

[semih ozturk survivor dokunulmazlik kim elendi] Survivor 2016'dan son elenen ismi belirleyecek dokunulmazlık oyununda Semih Öztürk krizi yaşandı. Gönüllüler takımında dokunulmazlık oyunlarına çıkmayan Semih Öztürk bu huyunu ünlüler adasında da devam ettirdi. Sakat olduğunu öne süren Semih Öztürk dokunulmazlıkta oynamayacağını ilan etti. Ada doktoru oynayabilir raporu verdiği için Atakan ve Yunus başta olmak üzere ünlüler takımından Semih'e yoğun bir tepki dalgası yükseldi. Semih Öztürk gönüllüler adasının ardından 1 hafta içinde ünlüler adasında da istenmeyen adam olmayı başardı.

Survivor 2016'nın 17 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde, yazılan isimler doğrultusunda eleme adayı Tuğba Özay oldu.

Daha önce yapılan konseylerde Gönüllülerden Gizem Kerimoğlu ve Serkay Tütüncü aday olmuştu. 4. adayı ise Ünlüler arasından bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belirleyecek.

YOK BÖYLESİ SURVİVOR'DA GÖNÜLLÜLERDEN TARİHİ FARK!

Semih Öztürk krizi ile dokunulmazlık oyununa çıkan ünlüler takımı Survivor tarihine geçen bir fark yedi. Gönüllüler takımı haftalardır aç olmalarına rağmen müthiş bir dönüş yaptılar ve Acun Ilıcalı'yı bile mest eden bir performans ortaya koydular. Bunun sonucunda gönüllüler takımı ünlülere tarihi bir fark attı. Nagihan Karadere'ye bile oyun vermeyen gönüllüler takımı dokunulmazlığı 10'a 1 ile alarak ünlüler takımını eleme için ada konseyine yolladılar.

SURVİVOR'DAN SON ELENEN KİM OLACAK?

Survivor adasında geçen hafta gönüllüler takımı dokunulmazlığı kaybedince ada konseyine giden taraf olmuştu. Zafer Mete diskalifiye olduğu için gönüllüler takımından elenen olmamıştı. Ancak gönüllüler takımı 26 Nisan elemesi için 2 isim belirlemişlerdi. Ada konseyindeGizem Kerimoğlu yazılmış, bireysel dokunulmazlığı kazanan İbrahim de Serkay Tütüncü adını elemeye kaydetmişti. 

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı da aynı şekilde ada konseyindeki ismin dışında salı günü bir isim daha belirleyecekler. Ünlüler ve gönüllüler takımından eleme adayı olan 4 isim için 26 Nisan 2016 salı günü eleme yapılacak. Survivor SMS oy sonuçlarına göre sıralamada en altta yer alan isim elenecek.

SURVİVOR ELEMESİ DEĞİŞTİ

Birleşme öncesinde yapılan son elemede Acun Ilıcalı SMS oylama sistemini değiştirdi. Şimdiye kadar önce SMS oylaması yapılıyor ardından eleme adayı belirleniyordu. Bundan sonra önce adaylar belirlenip sonra oylama yapılacak. Bu da Survivor ünlüler ve gönüllüler SMS oy sıralaması sonuçlarını hayli değiştirecek.

SURVİVOR ADALARI NE ZAMAN BİRLEŞECEK?

Survivor adaları birleşme partisi 1 Mayıs'ta olacak. Salı günü Survivor adasında son eleme yapılacak ve kalan isimlerle gönüllüler ve ünlüler adaları birleşmiş olacak. Şanslı 12 kişinin belirlenmesi açısından Survivor'ın 26 Nisan elemesi çok önemli.

SURVİVOR ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER OY SIRALAMASI SMS SONUÇLARI

Survivor'da adaların birleşmesi öncesinde yapılacak son elemede giden ismi SMS oy sıralaması belirleyecek. Peki ünlüler ve gönüllüler takımının SMS oy sıralamaları nasıl? Bugüne kadar en çok elemeye ünlüler takımı çıktı. Gönüllüler takımı ise iki kez SMS oylaması yaşadı. İşte Survivor ünlüler ve gönüllüler oy sıralaması SMS sonuçları;

Survivor gönüllüler oy sıralaması 30 Mart 2016 SMS sonuçları

1.Semih Öztürk
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu
4.Damla Can
5.Gizem Memiç
6. Efecan
7.Nihal Candan (elendi)
8.Zafer

Survivor gönüllüler oy sıralaması 2 Mart 2016 SMS sonuçları

1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları 12 Nisan 2016

1. Tuğba Özay
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Nagihan Karadere
6. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler oy sıralaması SMS sonuçları 5 Nisan 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Mehmet Özyay
6. Tuğba Özay
7.Yılmaz Morgül (elendi)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@