Acun Ilıcalı'nın paylaşımı sosyal medyayı salladı

Acun Ilıcalı'nın paylaşımı sosyal medyayı salladı! Darbe girişimi sonrası Kısıklı'ya 'demokrasi nöbeti'ne giden Acun Ilıcalı, Hadise ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak Herkesten Allah razı olsun yazdı.

Haberler 23.07.2016, 23:43
Acun Ilıcalı'nın paylaşımı sosyal medyayı salladı

Darbe girişimi sonrası 'demokrasi nöbeti' için sokaklara çıkan halka, sanat ve spor camiasından da büyük destek geldi. Yaklaşık bir haftadır Türkiye'nin çeşitli illerdeki meydanlarını dolduran halkın, Anadolu Yakası'ndaki adreslerinden biri de Kısıklı'ydı. Kısıklı'daki nöbete katılan ünlü isimler arasında; Acun Ilıcalı, Arda Turan, Rıdvan Dilmen, Hadise, Fettahcan, Murat Yıldırım ve Hakan Ural gibi isimler katıldı.

"HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN"

Demokrasi nöbetinden Hadise ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, "Zalime karşı dimdik duran, tanklara meydan okuyan, caddeleri dolduran, bu destanın bir parçası olan herkesten Allah razı olsun" notunu düştü.

HADİSE DE PAYLAŞTI

Hadise de aynı fotoğrafı paylaşarak "Günlerdir meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlarımıza minnettarım... Dün biz de aralarındaydık... Binlerce kişi ile birlikte özgürce İstiklal Marşımızı okumaktan gurur ve mutluluk duyuyorum! Ülkemizi bölmeye çalışanlara inat #BirlikteÇokGüzeliz #Türkiye #DarbeyeHayir" yazdı.

Kaynak: memuruz.net

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@