Abdurrahman Dilipak'tan AK Parti için yine olay sözler

AK Parti'ye olan yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "fahişe" sözleri üzerinde AK Partili isimler tarafından mahkemeye verilmişti. Dilipak bu sefer de Youtube üzerinden dikkat çeken ifadeler kullandı.

Gündem 23.09.2020, 16:05
Abdurrahman Dilipak'tan AK Parti için yine olay sözler

Hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Selen Danalıoğlu’nun sunduğu YouTube kanalı Stolk Gündem’de dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı sisteminin vaat edildiği noktaya ulaşamadığını söyleyen Abdurrahman Dilipak, AK Parti’deki çözülmeye dikkat çekti. Dilipak, AK Parti’nin çok ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğunu ifade etti.

Dilipak, AK Parti’deki çözülme üzerine, “Başkanlık sistemi vaat edilenle gerçekleşen arasında çok ciddi sorunları olan bir noktada şu anda. AK Parti’de ciddi bir çözülme var. Bunu üyelik kampanyalarıyla telafi etmeye çalışıyorlar ama yanlış yerlerde arıyorlar çözümü” ifadelerini kullandı.

 “FETÖ’NÜN ZİHNİYET İKİZİ AK PARTİLİLER”

Dilipak konuşmasının devamında, İstanbul Sözleşmesi üzerine AK Parti ile olan tartışmalar hakkında da açıklamalarda bulundu.

Dilipak, 27 Temmuz'da "AK Parti'nin papatyaları" başlıklı yazısında, AK Parti içinde bazı kişilerin hem uluslararası fonlarla desteklenip hem de kamu fonlarını kullandığını, "yeşil sermayeden" destek aldığını söylemiş ve bu kişilere "fahişeler" demişti.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Dilipak’a söz konusu yazı üzerine dava açarken Dilipak konuyla ilgili, “Kendilerine zarar veriyorlar” dedi.

Dilipak kendisine açılan dava üzerine “böylesini ilk defa yaşıyorum. Kendilerine zarar veriyorlar. Böyle bir dava olmaz. Beni karşılarına almak onlara hiçbir şey kazandırmaz. AK Parti içerisindeki FETÖ’nün zihniyet ikizi AK Parti’liler ve AK Parti’lilerin papatyaları daha altta Lale Devri çocukları aileye zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sorunlar çok ciddi diyen Abdurrahman Dilipak'tan AK Parti'ye olay sözler

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@