Abdullah Gül'e Şok

ANKARA (ANKA) - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Twitter hesabı hacklendi. Gül'ün profil bilgileri “Türkiye Türklerindir / Mustafa Kemal Atatürk” şeklinde değiştiri

Haberler 04.04.2015, 08:28
Abdullah Gül'e Şok

ANKARA (ANKA) - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Twitter hesabı hacklendi. Gül'ün profil bilgileri “Türkiye Türklerindir / Mustafa Kemal Atatürk” şeklinde değiştirildi. Gül'ün hesabını ele geçiren Börteçine Siber Tim isimli grup “Her şeye rağmen, dünyâ denen mezelletin sahte keremine aldanmayıp erdemli kalabilenlere selâm olsun. Bu dünyaya son kez iyice bakın. Çünkü son çırpınışlarını yaşıyor. Her şey değişecek” gibi mesajlar attı.

6 milyon 280 bin takipçisi olan hesabı hackleyen grup Twitter hesabından şunları kaydetti: 
“Evet. Daha önceden de dediğimiz gibi: ‘İnsan gerçekten hayret ediyor’. Ama, şüphesiz ki ‘sözde’ İslâmî dille oynanan tüm karanlık oyunların sonunda, kazanan gene erdemlik olacak. Hatâmızı kabûl edelim ve yüce Yaradan'dan affedilmeyi dileyelim. Biz, mâneviyâtı siyâsete âlet etmekle, düzeltilmesi zor bir hatâ yaptık. Dîn; insânları dünyânın karanlığından, zulmünden uzaklaştırıp huzûra ve esenliğe kavuşturmalıyken, bir yalanlar manzûmesi hâline getirildi. Keşke, dînî siyâsete âlet edip güç bağımlısı olmadan evvel toplumun nasıl erdemli hâle geleceğini düşünseydik. Keşke Hunlara, Göktürklere tüm büyük ecdâdlarımıza da, Osmanlı'ya verdiğimizin onda biri kadar değer verebilseydik. Türk soydaşlarımızdan yüz çevirip, Arablara yaranmak derdine düştük. Heyhât, biz ne hâllere düştük? Altaylar'da, Tengridağ'da bekleyen atalarımız... Bizi bağışlayabilecek misiniz? Her şeye rağmen, dünyâ denen mezelletin sahte keremine aldanmayıp erdemli kalabilenlere selâm olsun. Bu dünyaya son kez iyice bakın. Çünkü son çırpınışlarını yaşıyor. Her şey değişecek.” (ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@