Abdullah Bıyık’ın Şehit ateşi Malatya’ya düştü

BİNGÖL'de PKK’lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 6 polisten biri olan Abdullah Bıyık’ın acı haberi ailesinin yaşadığı Malatya’ya ulaştı.

Haberler 02.08.2016, 00:12 02.08.2016, 01:25
Abdullah Bıyık’ın Şehit ateşi Malatya’ya düştü
Mikail Pelit/MALATYA, ()- BİNGÖL'de PKK’lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 6 polisten biri olan Abdullah Bıyık’ın acı haberi ailesinin yaşadığı Malatya’ya ulaştı.

Bingöl’de Çevik Kuvvet polislerini taşıyan zırhlı servis aracına bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan polislerden Abdullah Bıyık’ın acı haberi ailesinin yaşadığı Malatya’ya ulaştı. Uşaklı olan şehit Polisin ailesinin yaz tatili nedeniyle memleketlerinde oldukları öğrenildi. 2 kardeş olan Şehit polisin 2 yıl önce evlendiği ve 1,5 yaşlarında erkek bir çocuğunun olduğu öğrenildi. Acı haberi Uşak’ta alan aile karayolu ile Bingöl’e hareket ederken şehidin Malatya’da hemşire olan kız kardeşi acı haberle birlikte yıkıldı.

Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği şehidin kız kardeşine sakinleştirici iğne yapıldı. Şehit polisin annesinin emekli hemşire babasının ise emekli astsubay olduğu ve uzun yıllardır Malatya’da yaşadıkları belirtildi.

Şehit haberi ile birlikte babaocağının bulunduğu Çöşnük Mahallesi Kadım Sokağa Türk bayrakları asıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@