7 Gün Arazide Kalan Pkk'lılar Şemdinli Devlet Hastanesi'ne Getirildi

Şemdinli Tekeli bölgesinde 2 Eylül 2015\'te gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen yedi Bölücü Terör Örgütü mensubu terörist cesedi arazide bulunarak 7 gün sonra dün Şemdinli Devlet Hastanesi’ne getirildi.

Haberler 10.09.2015, 15:45
7 Gün Arazide Kalan Pkk'lılar Şemdinli Devlet Hastanesi'ne Getirildi

ANKARA(ANKA) - Şemdinli  Tekeli bölgesinde 2 Eylül 2015'te gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen yedi Bölücü Terör Örgütü mensubu terörist cesedi arazide bulunarak 7 gün sonra dün Şemdinli Devlet Hastanesi’ne getirildi.

TSK’nın internet sitesinde diğer son terörle mücadele faaliyetlerine ilişkin bilgi verildi. Buna göre 7 Eylül Pazartesi günü Hakkâri ili Şemdinli ilçesinde, Derecik Jandarma Karakol Komutanlığına Bölücü Terör Örgütü mensubu iki terörist silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu. Teslim olan teröristlerle ilgili adli tahkikat başlatıldı.

Dün ise Bingöl Merkez'de Ağaçyolu Köyüne gelen Bölücü Terör Örgütü mensubu üç terörist, yaralı teröristin tedavisini yaptırmak maksadı ile muhtara ambulans çağırttıdı.  Teröristler 112 Acil Servis ambulansı ve içerisindeki üç personel ile beraber gasp ederek Ortaçanak istikametine uzaklaştı. Alıkonulan personel ve ambulans saat 23.30'da serbest bırakıldı.

Erzurum Tekman Yiğitler Mahallesinde bir, Muş / Varto İçmeler Köyünde iki, Ölçekli Köyünde iki olmak üzere toplam beş GSM baz istasyonu kullanılamaz hale getirildi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@