50 Volkswagen Ankara Turu Attı

Ankara Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest

Haberler 30.08.2015, 16:20
50 Volkswagen Ankara Turu Attı

ANKARA(ANKA)  - Ankara Alışveriş Festivali (Ankara Shopping Fest-ASF) renkli etkinliklerle başladı. Festival boyunca Başkentliler şehrin değişik noktalarında her an yeni sürprizlerle karşılaşacak.

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından organize edilen ASF kapsamında 50 adet Volkswagen araç ile şehir turu atıldı. AnkaVos Kulübü tarafından organize edilen programda, araçlar ATO’dan hareket ederek Konya Yolu, Emek, Eskişehir Yolu, Turan Güneş Bulvarı, Simon Bolivar Caddesi ve Atakule’den geçtiler. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Volkswagen turunda, araçlar başkentlilere görsel şölen yaşattılar.

-AYSUN KABA İLE STİL KEŞFİ-

ASF kapsamında ünlü stil danışmanı Aysun Kaba, özel olarak tasarlanmış stil otobüsü ile Ankara’yı dolaşarak ücretsiz stil danışmanlığı, cilt bakımı, makyaj, kuaför hizmeti vermeye başladı. İlk olarak Kızılay’da Başkentlilerle buluşan Kaba, kadınlarla tek tek ilgilenerek onlara güzellik ve bakım tüyoları verdi.

Kadınlara doğru giyinme üzerine tavsiyeler veren Kaba “Önemli olan doğru giyinmedir. Yaşa göre giyinmek, sadelik ve şıklık fark yaratır” dedi. Ankara Alışveriş Festivali’nin marka kent olmak için çok önemli bir adım olduğunu vurgulayan Kaba “Bu projede yer almak çok mutluluk verici. Bu sıkıntılı günlerde Ankara’ya renk gelecek. Kadınlar otobüse binecek ve diğer kapıdan inerken yenilenmiş olacaklar” diye konuştu.

Kaba’nın otobüsünde makyaj sanatçısı Mustafa Demiralp ile yaşam koçu Semra Taşkın da yer alıyor. Aysun Kaba ve stil ekibi, gezici otobüsüyle festival boyunca kadınlara hizmet sunacak.

-GÖKTEN HEDİYE YAĞDI-

Hediye Yağmuru etkinliği kapsamında, Optimum Alışveriş Merkezi önünde hediyeler dağıtıldı. Alışverişe gelenler kayıt olduktan sonra ‘drone’ cihazı ile gelen sürpriz hediyeleri aldılar. Hediyeler arasında çeşitli mağaza ve restoranlarda kullanılabilecek para karşılığı çekler yer aldı. ASF’nin hediyeleri  vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@