50 şehit çocuğuna Üsküp'ten tam burs

TÜRKİYE Gaziler Vakfı'nın Ankara'daki iftarında, şehit ailelerini sevindiren sürpriz bir açıklama geldi. Makedonya Üsküp'te kurulu FON University, 50 şehit ve gazi çocuğuna 4 yıl boyunca tam burs vereceğini açıkladı....

Haberler 01.07.2016, 12:01
50 şehit çocuğuna Üsküp'ten tam burs
TÜRKİYE Gaziler Vakfı'nın Ankara'daki iftarında, şehit ailelerini sevindiren sürpriz bir açıklama geldi. Makedonya Üsküp'te kurulu FON University, 50 şehit ve gazi çocuğuna 4 yıl boyunca tam burs vereceğini açıkladı. FON Urnıversity Başkanı Conoski askere, polise sıkılan her kurşun bizi de yaralıyor. Onların evlatlarının geleceğine katkı sağlamak bizi onurlandırır" dedi.

Ankara'da Green Park Otel'de düzenlenen iftara TBMM İdare Amiri Ak Partili Ahmet Gündoğdu, bazı milletvekilleri, Türkiye Gaziler Vakfı Başkanı Lokman Aylar, vakıf yöneticileri ve bürokratlar katıldı. FON University Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Fiyat Canoski, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Şehit ve gazi ailelerinden 50 öğrenciyi Üsküp’te FON Üniversitesi’nde tam burslu olarak okutacağız. Konaklama ve tüm masraflarını karşılayacağız. Fon Üniversitesi, Güneydoğu Avrupa bölgesinin gözbebeğidir. Onlara iyi bir gelecek hazırlamak için seferber olacağız. Hiç endişe etmeyin. Evladı Fatihan için Türkiye denilince akan sular durur. Burada, ülke güvenliği ve esenliği için verilen mücadeleyi iyi biliyoruz. Askere, polise sıkılan her kurşun bizi de yaralıyor. Onların evlatlarının geleceğine katkı sağlamak bizi onurlandırır."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@