5 Nisan Survivor Ünlüler SMS Sonuçları Reklamların ardından açıklanacak (Acunn.Com)

5 Nisan Survivor Ünlüler SMS Sonuçları reklamların ardından açıklanacak (Acunn.Com) Survivor'da nefes kesen heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'da haftalar geçtikçe ortalık daha çok kızışıyor. Ünlüler bu hafta resmen dağıldı. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi? Acunn.com Survivor SMS sonuçları belli oldu mu? Survivor SMS sonuçlarında kim birinci oldu? 5 Nisan 2016 Survivor SMS sonuçları ile ilgili tüm detaylar...

Haberler 05.04.2016, 23:26
5 Nisan Survivor Ünlüler SMS Sonuçları Reklamların ardından açıklanacak (Acunn.Com)

Survivor'da nefes kesen heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'da haftalar geçtikçe ortalık daha çok kızışıyor. Ünlüler bu hafta resmen dağıldı. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Peki Survivor'da bu hafta kim elendi? Acunn.com Survivor SMS sonuçları belli oldu mu? Survivor SMS sonuçlarında kim birinci oldu? 5 Nisan 2016 Survivor SMS sonuçları ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Survivor adasında Semih Öztürk ile Gizem Kerimoğlu yine takımlarına ihanet ettiler. Damla Can'ın sakatlığında eksik olan dokunulmazlık oyununda Semih Öztürk ile Gizem Kerimoğlu oyunlara çıkmadı. 5 kişi kalan gönüllüler takımı canla başla mücadele ederek dokunulmazlığı kazandı.

Ünlüler takımı beşinci kez dokunulmazlığı kaybederken kişisel dokunulmazlığı kazanan isim Nagihan Karadere oldu.

SURVİVOR KİM ELENECEK OY SIRALAMASI NASIL?

Survivor adasında dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı için ada konseyi toplandı.

Survivor 2016'nın 3 Nisan Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'de yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oylamaları sonucunda ilk eleme adayı Yunus Günçe oldu.

Survivor'ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler'de, bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Nagihan Karadere'nin sürpriz kararıyla ikinci eleme adayı da İbrahim Yattara oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU YUNUS GÜNÇE OYUN VERİNCE...

Survivor'daki dokunulmazlık oyunu sırasında Yunus Günçe hep oyun verdi. Yunus'un bu kötü performansı için Nagihan Karadere laf söyleyince de kavga çıktı.

Survivor'ın en heyecanlı oyunu olarak nitelendirilen dokunulmazlık heyecanının yaşandığı Dominik'te Gönüllüler ve Ünlüler kıyasıya bir yarışa girdi. Daha önce oynanan 8 dokunulmazlık oyununda iki takımın da eşit galibiyeti bulunuyordu. Dokunulmazlık Yarışmasını kaybeden Ünlüler, yapılan oylama sonucu ismi en çok çıkan isim Yunus oldu. Bireysel Dokunulmazlık yarışmasını kazanan Nagihan eleme için İbrahim Yattara’nın ismini söyledi.

4 Nisan 2016 Pazartesi akşamı müthiş heyecana sahne olan Survivor ödül oyununda Gönüllüler 4-2 öne geçse de Ünlüler takımı da inanmıştı bir kere ve bu inanmışlık Ünlüler takımına sayılar kazandırdı. Üst üste sayılar gelince Ünlüler takımı 8-6 öne geçti. Daha sonra Gönüllüler yine 8-8 yaptı. Ancak Ünlüler yine Gönüllüler’e darbeyi vurdu ve Atakan ile Nagihan’ın aldığı sayılarla ödül oyununu 10-8 galibiyetle bitirdi.

 

“SEMİH’TEN KORKTULAR”

Takım arkadaşlarını Semih’in oylarından çekindikleri için kendi ismini yazdıklarını söyleyen Nihal Candan”Gönül isterdi ki buradan kızgınlık ve kırgınlıkla ayrılmayım hepsiyle vedalaşayım ama öyle olmadı. Benim için hayal kırıklığı oldu. 7 kişiyiz takımız kardeşlik dostluk denirken bir anda benim ismim söylendi. Semih gibi Survivor’ın başından beri mücadele ettiğimiz, oyunları sabote eden ve gönüllüler takımını yok sayan biri varken benim ismim söylendi. Semih’in oy potansiyelinden çekindikleri için beni söylediler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@