45 çocuğa tecavüz edilmiş hala paralel yapı

"SAYIN DAVUTOĞLU YASA DIŞI BU YURTLARIN AÇILMASINA KİM İZİN VERDİ" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karaman'daki çocuk istismarına ilişkin eleştirilerine şöyle devam etti: "Aynı konuda Davutoğlu Manisa'da konuşuyor....

Haberler 29.03.2016, 15:00 29.03.2016, 15:44
45 çocuğa tecavüz edilmiş hala paralel yapı
DHA 
"SAYIN DAVUTOĞLU YASA DIŞI BU YURTLARIN AÇILMASINA KİM İZİN VERDİ"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karaman'daki çocuk istismarına ilişkin eleştirilerine şöyle devam etti: "Aynı konuda Davutoğlu Manisa'da konuşuyor. Karaman'da yaşanan olaydan haberimiz var. Bu davanın takipçisi olacağız. Eyvallah olursanız en önce ben sizi tebrik ederim. Peki Sayın Davutoğlu yasa dışı bu yurtların açılmasına kim izin verdi. Sen Başbakan değil misin? Kim izin verdi bunlara?
45 ÇOCUĞA TECAVÜZ EDİLMİŞ HALA PARALEL YAPI
Yav 45 çocuğa tecavüz edilmiş, biz onların dertleri ile uğraşıyoruz. Bu kalkmış hala paralel yapıdan. İkisi paralel. Aynı yoldan gidiyorlar. Sizin fikriniz paralel değil miydi? ilgili vakfı övüyor. Bir bekle sonucu bekle.
ÖVMEK SAVCIYA, VALİYE GÖZ DAĞI DEMEKTİR
Niye övüyorsun? Övmek ne demek savcıya, valiye göz dağı demektir. Sakın ha vakıf dernek hakkında bir şey yapmayın demektir. Onlar bizim çocuklarımız asla mağdur olmalarına izin vermeyeceğiz.
DAVUTOĞLU'NA SORMAK İSTERİM O ÇOCUK EVLERİNİ PARALEL YAPI MI AÇTI?
Sayın Davutoğlu'na sormak isterim o çocuk evlerini paralel yapı mı açtı? Şimdi kendi suçunuzu başkasının üzerine atamaya çalışılıyorsun. Sen suçlusun. Suçlusun başkasının üzerine atma.
BU İŞİN ASIL SORUMLUSU MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI'DIR
Bu işin asıl sorumlusu Milli Eğitim Bakanlığı'dır. Biz çocuklarımızı emanet ediyoruz. Milli Eğitim'i sorumlu tutmayacağız da kimi tutacağız? O çocukların bir numaralı sorumlusu Milli Eğitim Bakanlığı'dır.
NE İDİĞİ BELİRSİZ BİR SÜRÜ DERNEĞE ÇOCUKLARINIZI NİYE EMANET EDİYORSUNUZ?
Yoksul ailelere hitap etmek isterim, çocuklarınıza iyi bir din eğitimi vermek istiyorsunuz. Hiç kimsenin buna itirazı yok. Devletin tanıdığı kurumlara çocuklarınızı emanet edin. Diyanet İşleri'nin Kuran kursları var. Niye çocuklarınız oraya vermiyorsunuz. Ne idiği belirsiz bir sürü derneğe çocuklarınızı niye emanet ediyorsunuz?
"SAYIN ERDOĞAN ABD'YE GİTTİ. HERHALDE HAPİSHANEDE RIZA SARRAF'I ZİYARET EDER" Rıza Sarraf'ın ABD'de tutuklanmasına ilişkin Kılıçdaroğlu, "Doğru haberleri yapanlar hapishanede. Devleti soyanlar yüce makamlarda düşüncesini açıklayanalar hapishanelerde. Rıza Sarraf da ABD'de tutuklandı. Birilerinin gece uyuması biraz zor. Sayın Erdoğan ABD'ye gitti. Herhalde hapishanede Rıza Sarraf'ı ziyaret eder. Arkadaşlıkları var. Devletin protokolünde yer ayırmışlardı. Onun bakanları önünde yatıyordu ölümü göze alarak. E herhalde gider bir ziyaret te eder öyle düşünüyorum. Ayıptan Türkiye'yi temizlemenin birinci yolu 17-25 Aralık soruşturmalarını yeniden açmaktır" diye konuştu. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@