4 Gün Önce İzinden Dönen Polis Şehit Oldu

ŞIRNAK’ın Silopi ilçesi’nde teröristlerin yola döşediği bombanın infilak ettirilmesi sonucu yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit olan özel harekat polisi 33 yaşındaki Sabri Altınbaş’ın Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi’nde bulunan baba ocağına ateş düştü.

Haberler 11.11.2015, 13:03
4 Gün Önce İzinden Dönen Polis Şehit Oldu
(DHA)– ŞIRNAK’ın Silopi ilçesi’nde teröristlerin yola döşediği bombanın infilak ettirilmesi sonucu yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit olan özel harekat polisi 33 yaşındaki Sabri Altınbaş’ın Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi’nde bulunan baba ocağına ateş düştü.

Silopi’nin Şehit Harun Boy Mahallesi'nde teröristler tarafından yola tuzaklanan el yapımı bombanın zırhlı polis aracının geçişi sırasında uzaktan kumandayla patlatılması sonucu 3 özel harekat polisi şehit olurken bir poliste yaralandı. Olayda şehit olan polislerden Sabri Altınbaş’ın Kaynaşlı’da bulunan baba ocağına ateş düştü. Şehit haberinin ilçeye ulaşmasının ardından Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca ve İlçe Belediye Başkanı Ak Parti’li Erol Bayraktar ve askeri yetkililer acı haberi aileye ulaştırdı. Oğlunun şehit haberini alan baba Zeki Altınbaş ve yakınları acı haberle birlikte gözyaşlarına boğuldular.

Özel Harekat polisi Altınbaş’ın izin için geldiği memleketi Düzce’den 4 gün önce görev yaptığı Silopi’ye dönerek görevine başladığı, evli ve 4 aylık bebeğinin olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@