300 kiloluk cinsel taciz şüphelisi itfaiye ve ambulans yardımıyla gözaltına alındı

SAMSUN'un Havza İlçesi’nde yaşayan obezite hastası 300 kilo ağırlığındaki 47 yaşındaki M.E.'yi, lise öğrencisi bir kıza istismar suçundan polis gözaltına almak için 112 ve itfaiyeden yardım istedi. Şüpheli evinin...

Haberler 21.04.2016, 15:46
300 kiloluk cinsel taciz şüphelisi itfaiye ve ambulans yardımıyla gözaltına alındı
SAMSUN'un Havza İlçesi’nde yaşayan obezite hastası 300 kilo ağırlığındaki 47 yaşındaki M.E.'yi, lise öğrencisi bir kıza istismar suçundan polis gözaltına almak için 112 ve itfaiyeden yardım istedi. Şüpheli evinin önüne getirilen yoğun bakım ambulansı ile güçlükle götürüldü. 

Samsun’un Havza İlçesi’nde meydana gelen olayda, lise öğrencisi bir kıza cinsel istismarda bulundukları ileri sürülen 5 kişi hakkında polis soruşturma başlattı. Bunun üzerine şüpheliler gözaltına alındı. Ancak polis, obezite hastası 300 kiloluk M.E.'yi  gözaltına almak için 112 ve itfaiyeden yardım istedi. 25 Mayıs Mahallesi’ndeki evine gelen polis ekipleri hareket etmekte zorlanan M.E.’yi itfaiye ekiplerinin de yardımıyla güçlükle yoğun bakım ambulansına kadar taşıdı. Ardından sağlık raporu alınması için M.E. Havza Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Daha sonra kaçma ihtimali olmaması nedeniyle aynı ambulansla tekrar evine götürüldü. 

Öte yandan Havza Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan diğer 4 kişi işlemlerinin ardından adliye sevk edildi. Mahkeme 3 kişiyi serbest bırakırken E.İ. tutuklandı. Obezite hastası M.E.’nin ise alınacak rapor sonrasında mahkemeye çıkarılacağı belirtildi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@