30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Taksim Meydanı'nda tören düzenlendi

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Taksim Meydanı'nda tören düzenlendi. Tören öncesi Cumhuriyet Anıtı çevresi polis bariyerleri ile kapatıldı.

Haberler 30.08.2016, 11:24
30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Taksim Meydanı'nda tören düzenlendi
Zeki GÜNAL-Enver ALAS (DHA) 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Taksim Meydanı'nda tören düzenlendi. Tören öncesi Cumhuriyet Anıtı çevresi polis bariyerleri ile kapatıldı.

Çevrede Özel Harekat ve çevik kuvvet polisleri önlem aldı.
Saat 09:30'da başlayan törene İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş katıldı. Çelenklerin Cumhuriyet Anıtına bırakılması ile başlayan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından son buldu. Yaklaşık 10 dakika süren tören sonunda Cumhuriyet Anıtı etrafına çekilen polis bariyerleri kaldırıldı.

Öte yandan İstanbul Valisi Vasip Şahin İstanbul Valiliğinde tebrikleri kabul etti. Vali Şahin'e 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş eşlik etti. Buradaki kabul törenine kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Askeri erkan, Dini cemaat liderleri ve Konsolosluk yetkilileri katıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@