30 Ağustos Kutlamaları Bir Bir İptal Ediliyor

Kırklareli'nde 30 Ağustos resepsiyonu iptal edildi

Haberler 28.08.2015, 14:20
30 Ağustos Kutlamaları Bir Bir İptal Ediliyor

(DHA)- KIRKLARELİ Valiliği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına yönelik Resmi Gazetede yayımlanan genelgenin ardından kente yapılması planlanan resepsiyon ve kutlamaların iptal edildiğini açıkladı. 

Kırklareli Valiliği resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruyla 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının iptal edildiğini açıkladı. Başkanlığın Resmi Gazete'de yayımladığı 2015/6 sayılı genelgeyi hatırlatan valilik açıklamasında, "Son günlerde meydana gelen terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinin sadece çelenk koyma ve tebrikleri kabul şeklinde icra edilmesi; diğer şenlik, konser, eğlence ve kutlama faaliyetlerinin yapılmaması uygun görülmüştür. Bu durumda ilimizde 30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri valilik önü Atatürk anıtı çelenk sunma, valilik makamında tebriklerin kabulü olarak gerçekleştirilecektir" ifadelerine yer verdi.

Edirne ve Tekirdağ valilikleri de yaşanan terör olayları nedeniyle yapılması planlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamındaki resepsiyon ve konserlerin iptal edildiğini açıklamıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@