2022 Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

Türkiye'de merakla beklenen indirimler arasında yer alan Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. Vatandaşlar bu sene indirimlerin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Peki 2022 Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

2022 Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak?

2022 Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak? Türkiye'de merakla beklenen indirimler arasında yer alan Black Friday indirimleri için geri sayım başladı. Vatandaşlar bu sene indirimlerin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Her sene merakla beklenen indirimler arasında yer alan Black Friday indirimleri ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Buna göre ise Black Friday indirim tarihleri sorgulanıyor. Kullanıcılar gerek sosyal medyada gerek internette bu sorunun yanıtını araştırmaya başladı.

Tüm dünya ülkelerinde her sene merakla beklenen indirimler arasında yer alan Black Friday'da tüm eşyalar da indirimler başlıyor. Türkçe olarak "Kara Cuma" olarak bilinen ve zaman zaman da dikkat çeken bu indirimler dünya genelinde en fazla indirim oranının yansıtıldığı sektörler arasında yer alıyor. Peki indirimler ne zaman başlıyor? İşte detaylar..

TEKNOLOJİ'DE BÜYÜK İNDİRİM BEKLENİYOR

Türkiye'de elektronik ürün almak isteyen vatandaşların her sene Black Friday indirimlerini merakla beklediğini aktarmıştık. Uygun fiyata ürün satın almak isteyen kişilerin bu süreçte kıyafetten başlayarak teknolojik ürünlere kadar araştırıldığı biliniyor. İndirim oranlarının yüzde 50'yi geçtiği bu indirimlerde mağazalar ciddi ciro rakamlarına ulaşıyor.

Black Friday bu sene 25 Kasım tarihinde başlayacak.

BLACK FRİDAY NEDİR?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. Gün 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz.