2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Seminerleri Ne Zaman Başlayacak?

Şu anda yaz tatili devam ederken öğretmenlerin en çok merak ettiği konulardan biri sene başı seminerlerinin ne zaman başlayacağı ve seminerlere öğretmenlerin nerede katılacakları konusu. İşte tüm detaylar

Haberler 01.08.2016, 21:05 02.08.2016, 01:27
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Seminerleri Ne Zaman Başlayacak?


MEB 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Seminerleri Ne Zaman Başlayacak? Şu anda yaz tatili devam ederken öğretmenlerin en çok merak ettiği konulardan biri sene başı seminerlerinin ne zaman başlayacağı ve seminerlere öğretmenlerin nerede katılacakları konusu. İşte tüm detaylar

Ülkemizde yaşana olağan üstü durum içerisinde ve okulların açılmasına kısa bir süre kala öğretmenler sene başı seminerlerinin ne zaman başlayacağı ve istenilen İlde alınıp alınamayacağı konusunu merak ediyorlar.

Milli Eğitim Bakanlığı daha önceden açıklanan çalışma takvimine göre okulların açılış tarihinin planlandığı gibi 19 Eylül olacağı konusunda açıklamalrda bulundu.Şu an için bu tarihde herhangi bir sapma görünmesede içinde bulunduğumuz olağan üstü durum ışığında okulların açılış tarihinin açığa alınan öğretmenlerin soruşturmaları ve oluşabilecek öğretmen açığından dolayı sarkabileceği ihtimaller arasında bulunuyor.


Okulların açılış tarihinde herhangi bir değişiklik olmaması durumunda 2016-2017 Sene başı semirleri 1 Eylülde başlayacak ve 9 eylül tarihinde sona erecek. Milli Eğitim Bakanlığından konu ile ilgili aksi bir açıklama gelmediği sürece öğretmenler şu anki yönetmeliğe göre sene başı seminerlerine kendi okullarında katılacaklar.

Konuyu anlık olarak takip etmekte ve bu konu hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan açıklamaları anlık olarak siz takipçilerimizle paylaşacağız.


Kaynak: http://www.turkkamu.net/anasayfa/

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@