17- 25 Aralık Yıldönümünde Zincirli Eylem

ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde oturan emekli 68 yaşındaki Ferhat Gedikli, 17- 25 Aralık soruşturmasının yıldönümünde vücuduna zincir sarıp basın açıklaması yaptı.

Haberler 17.12.2015, 17:37
17- 25 Aralık Yıldönümünde Zincirli Eylem

(Antalya), (DHA) - ANTALYA'nın Alanya İlçesi'nde oturan emekli 68 yaşındaki Ferhat Gedikli, 17- 25 Aralık soruşturmasının yıldönümünde vücuduna zincir sarıp basın açıklaması yaptı.

Türkiye'nin farklı yerlerinde yaptığı 'Deniz Feneri' eylemleriyle adını duyuran Ferhat Gedikli, 17- 25 Aralık soruşturmasının yıldönümünde protesto eylemi yaptı. Alanya Kaymakamlığı ile belediye binası yakınlarında yaptığı eyleminde; üzerinde '17- 25 Aralık' ve 'Deniz Feneri' yazılı kıyafet giyen, '17- 25 Aralık haftası yolsuzluk ve rüşvetle mücadele haftası olsun' yazılı döviz taşıyan, vücuduna da zincir sarıp, gazlı fener asan Gedikli, basın açıklaması yaptı.

Yaklaşık 3 yıldır Deniz Feneri için eylem yaptığını söyleyen Gedikli, "Deniz Feneri'nin yanına 17- 25 Aralık olaylarını da katarak eylemlerimi sürdüreceğim. Bunları neden yapıyorsunuz derseniz, ben aşırı derecede borçluyum. Benim Mustafa Kemal Atatürk'e borcum var. Ve bu borcumu son nefesime kadar ödemeye çalışacağım" diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@