14 yaşındaki kıza taciz iddiasına 4 tutuklama

Salih ÜÇTEPE/ADANA, ()-ADANA'da 14 yaşındaki S.T.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yakalanan 4 kişi tutuklandı. Merkez Seyhan İlçesi'nde bulunan bir okulda eğitim gören 8'üncü sınıf öğrencisi S.T.'nin dalgın halleri rehberlik...

Haberler 28.03.2016, 11:55
14 yaşındaki kıza taciz iddiasına 4 tutuklama
DHA ADANA'da 14 yaşındaki S.T.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yakalanan 4 kişi tutuklandı. Merkez Seyhan İlçesi'nde bulunan bir okulda eğitim gören 8'üncü sınıf öğrencisi S.T.'nin dalgın halleri rehberlik öğretmeninin dikkatini çekince yanına çağırıp bir sorunun olup olmadığını sordu. S.T. de  4 kişinin cinsel tacizine uğradığını söyledi. Bunun üzerine rehberlik öğretmeni polisi arayarak durumu anlattı. Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürülen S.T.'nin psikolog eşliğinde ifadesi alındı. Yaşadığı mahallede minibüs içerisinde ayakkabı tamirciliği yapan 60 yaşındaki Duran K.'nin zaman zaman kendisine para verdiğini anlatan S.T. ifadesinde bazı kişilerin hediyeler alarak ilişkide bulunmak istediğini öne sürdü.
SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİLER
Ahlak Büro Amirliği'ne bağlı polisler S.T.'nin ismini verdiği 4 kişiyi yakaladı. Sorguya alınan Duran K., S.T.'nin kendisini tehdit ettiğini öne sürerek, "Kız, 'bana para vermezsen polise gider beni taciz ettiğini söylerim' dedi. Ben de vermeyeceğimi git söyle dediğimde 'bana mı inanırlar sana mı inanırlar' diyerek tehdit etti. Bende daha önce acıdığım için para verdiğim kıza korktuğum için para verdim. Taciz olayı yalan" dedi. Markette çalışan Ferhat A. ise bir arkadaş aracılığıyla sevgili olduklarını kendisine cep telefonu aldığını ancak taciz olmadığını ileri sürdü. Özel güvenlik elamanı ise kız çocuğunu arkadaşının elinden kurtardığını belirterek, "Benden kendisiyle ilişkiye girebileceğini ancak 300 lira para vermem gerektiğini söyledi. Ancak ben buna rağmen birlikte olmadım her şey yalan" diye konuştu. İrfan D. ise suçlamaları kabul etmedi. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen 4 şüpheli çocuğa cinsel istismar suçundan tutuklandı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@