GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

Rockstar Games'in herkes tarafından bilinen en önemli oyunları arasında yer alan GTA ile ilgili gündeme sıcak bir gelişme düştü. GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı! Rockstar Games'in herkes tarafından bilinen ve dünyanın en fazla oynanılan oyunları arasında yer alan GTA için yeni oyun duyurusu daha önce yapılmıştı. Yapılan duyuru sonrasında ise oyuncular merakla yeni versiyonu araştırırken oyunun çıkış tarihi, tanıtımı, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi bir bir belli olmaya devam ediyor. Buna göre ise GTA 6 ne zaman çıkacak soruları da yanıtlanmış oldu. İşte detaylar!

GTA oyun serisinin yaratıcısı ve yayınlayıcısı Rockstar Games uzun süredir merakla beklenen en önemli oyunlar arasında yer alan GTA 6 ile ilgili sızıntıları basına vermeye başladı. Oyuncuları heyecanlandıran gelişmeler dünya basınında yer alırken ilk gelişmeler ise yurtta açıklanıyor. Oyuncular oyunun tanıtım tarihinin yaklaşması ile birlikte bu olayı bağdaştırırken bugün itibari ile birlikte ise GTA 6 çıkış tarihi de açıklandı.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

GTA ile ilgili uzun süredir herhangi bir bilgi paylaşımı olmazken başarılı oyun için Rockstar ekibi 8 yıldır aralıksız uğraş gösteriyor. Bu projenin diğerlerine oranla daha farklı ve herkes tarafından beğenilebilir olmasını isteyen Rockstar Games, şimdiye kadar oyun tarihinde ki en büyük kaynak aktarımını bu oyun için gerçekleştiriyor. Yabancı basından elde edilen bilgilere göre ise bu kaynağın toplam miktarı 600 milyon dolar.

GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

GTA 6 çıkış tarihi için 2022 yılının üçüncü çeyreği seçildi. Gelen haberler sonrasında GTA 6 oyununun Eylül ayı içerisinde tüm oyuncular ile tanıtılması bekleniyor. GTA 6 ile ilgili resmi çıkış tarihi ise 2024 yılının son çeyreği olması planlanıyor. Oyun ile ilgili lansmanın bu sene yapılmasının ardından yayımcı ekibinin büyütülmesi ile birlikte işlerin hızlanarak 1,5 - 2 yıl içerisinde de satışa çıkabileceği konuşuluyor.

GTA 6 şimdiye kadar ki en büyük harita büyüklüğüne sahip olacak!

Yeni GTA oyununda en merak edilen konulardan birisi de şüphesiz harita büyüklüğü. GTA 5'de oyuncuların kullanımına sunulan harita boyutunun bu oyun ile birlikte neredeyse 10 katına yakın kadar büyük olacağı konuşuluyor. GTA serisinin bugüne kadar ki çıkmış olan oyun haritalarının toplamından daha geniş bir alan olması beklenen GTA 6 şimdiden herkes tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

GTA 6 hikaye süresi ne kadar olacak?

GTA oyununda ki tüm görevleri tamamlamış ve yeni çıkacak oyunlarda ki görevleri de tamamlamak isteyen oyuncuların merak ettiği bir diğer konulardan diğerisi ise GTA 6 hikaye süresi kaç saat olacağı ile ilgili. Oyun ile ilgili duyurulan gelişmelere göre hikayenin en az 75 saat süreceği söyleniliyor.

Oyun ile ilgili geçmiş dönemlerde 500 - 600 saat aralığında iddialar yer alırken oyun süresinin de artması ile birlikte oyundan alınacak keyifin maksimuma çıkartılması hedefleniyor.