Gözyaşları İçinde Yardım İstemişti! Manavgat Yangınında Çiftliği Yanan Ünlü Model Tuğba Özay Felç Oldu

Antalya'nın Manavgat İlçesinde çıkan yangında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi. Özay yayımladığı bir video ile yaşadıklarını anlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Kamu Gündemi -

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde meydana gelen ve çok kısa sürede şehir merkezine kadar yayılan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Tüm Türkiye'nin yakından takip yangın birçok vatandaşın da evsiz kalmasına neden oldu. Evini kaybeden isimlerden bir tanesi de eski ünlü manken Tuğba Özay oldu. 

ESKİ MANKENİN ÇİFTLİĞİ YANDI FELÇ GEÇİRDİ

Tuğba Özay, Manavgat yangınında çiftliğinin yandığını söyledi. Kişisel sosyal medya hesabından bir video yayınlayan eski manken yaşadıklarını anlattı. 

manavgat-yangin

Bir araba içerisinde çektiği videosunda yangının evine sıçradığını ifade eden Özay, yardım talebinde bulundu. Videoda hüngür hüngür ağlayan eski manken yaşanan yangın ve evini kaybetsine ilişkin "Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyun. Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum. Yangı uçaklarına daha çok yer verin. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum. Çiftliğimiz, evimiz, köyümüz her yer yanıyor. Hiçbir yerim tutmuyor. Daha çok uçak lazım. Bütün yetkililer ne olur gelin" ifadelerini kullandı.

tugba-ozay

Yayınladığı bu videodan sonra bir başka video daha yayınlayan Tuğba Özay bu defa hastane odasında sevenlerinin karşısına çıktı. Kötü haber veren eski manken felç geçirdiğini söyledi. Yaşadıkları ve sağlık durumuna dair bilgi veren Tuğba Özay hastane odasından yayınladığı kısa videosunda "Ben felç geçirdim arkadaşlar. Çiftliğimiz evimiz her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum, destek istiyorum. Yandı her yandı. Kollarım ve hiçbir yerim tutmuyor" dedi.

manavgat-yangin-tugba-ozay

Manavgat İlçesinde ise yangın hala devam ediyor. Tüm ekiplerin seferber olduğu yangının kontrol altına alınması için ise çalışmalar sürüyor. 

HABERİ PAYLAŞ: