Zonguldak’ta darbe girişimi protestosu (2)

ZONGULDAK'TA DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR Zonguldak’ta, akşam saatlerinde Memur Sen İl Temsilciliği darbe girişimini protesto etti. Madenci Anıtı önünde toplanan yaklaşık 500 kişi, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez', 'Dik dur...

Haberler 21.07.2016, 23:30
Zonguldak’ta darbe girişimi protestosu (2)

ZONGULDAK'TA DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR
Zonguldak’ta, akşam saatlerinde Memur Sen İl Temsilciliği darbe girişimini protesto etti. Madenci Anıtı önünde toplanan yaklaşık 500 kişi, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez', 'Dik dur eğilme, Zonguldak seninle', ‘Zonguldak vatanına sahip çık’, ‘Her şey vatan için’,  sloganları attı. Memur Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, her ne sebep olursa olsun ve hangi amaçla yapılırsa yapılsın her darbenin alçaklık ve her darbecinin de bir alçak olduğunu belirterek, “15 Temmuz’da gerçekleştirilen FETÖ darbesi için alçaklık ve darberciler için alçak ifadesini kullanmanın bile alçaklara hakaret etmek olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.
Basın açıklamasının ardından vatandaşlara lokum ikram edildi. İlerleyen saatlerde anıt önünde yine yoğun bir kalabalık toplandı. Madenci Anıtı’na ‘Amerika’nın metresi Fetoş seni ağlatmak ne hoş’ yazılı döviz asıldı. Grup, ellerinde Türk bayraklarıyla bir süre slogan attı. Vatandaşların anıt önündeki demokrasi nöbeti devam ediyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@