Vinçlerle darbe girişimini protesto ettiler

Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, () - ANTALYA'da bir grup vinç ve kurtarıcı operatörleri araçlarını darbe girişimini protesto etti. Antalya'da darbe girişimi protestoları sürüyor. Protestolar kapsamında Antalya'da vinç ve kurtarıcı operatörleri...

Haberler 20.07.2016, 19:53
Vinçlerle darbe girişimini protesto ettiler

Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, () - ANTALYA'da bir grup vinç ve kurtarıcı operatörleri araçlarını darbe girişimini protesto etti.
Antalya'da darbe girişimi protestoları sürüyor. Protestolar kapsamında Antalya'da vinç ve kurtarıcı operatörleri bir araya gelerek yollara çıktı. Yaklaşık 40 kurtarıcı ve vinç Akdeniz Sanayi Sitesi'nde buluştu. Araçlarına Türk bayraklarını asan kurtarıcı operatörleri, korna çalarak ana arterlerde darbe girişimini protesto etti. Trafikte hareket eden sürücüler korna çalarak gösteriye destek verirken, konvoyu izleyen vatandaşlar da alkışlarıyla protesto gösterisine katıldı.
Protesto gösterisini organize eden Rifat Aytaç Caran, darbe girişimine karşı oldukları için toplandıklarını belirterek, “Darbe girişimi protestoları doğrultusunda çorbada tuzumuz olsun istedik. Biz de bu protestolarda varız" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@