'Viaport Marina'da tekne sezonu açılıyor

İSTANBUL, () - 'VİAPORT Marina' sezonu, tekne meraklılarına özel fırsatlarla açıyor. Temmuz ve ağustos ayları boyunca, 30 gün ve altı kara park sözleşmelerinde yüzde 50 indirim sunan 'Viaport Marina', 24 metrekare altı tekneler için ise...

Haberler 22.07.2016, 10:20
'Viaport Marina'da tekne sezonu açılıyor

İSTANBUL, () - 'VİAPORT Marina' sezonu, tekne meraklılarına özel fırsatlarla açıyor. Temmuz ve ağustos ayları boyunca, 30 gün ve altı kara park sözleşmelerinde yüzde 50 indirim sunan 'Viaport Marina', 24 metrekare altı tekneler için ise yıllık bağlama ücretini 2 bin 800 euro olarak sabitledi.

Outlet alışveriş adası, tema parkı, akvaryumu ve marinası ile dünyanın ilk ve tek 4 fonksiyonlu marinası 'Viaport Marina'; tekne tutkunlarının karşısına yaza özel fırsatlarla çıkıyor. 24 metrekare altı tekneler için yıllık bağlama ücretini 2.800 euro olarak sabitleyen 'Viaport Marina', 1 Temmuz ile 31 Ağustos tarihleri arasında 30 gün ve altı kara park sözleşmelerinde de yüzde 50 indirim uyguluyor. İstanbul'un denizle buluştuğu en güzel noktası Tuzla'da yer alan 'Viaport Marina' 750 bağlama kapasitesine sahip. Yüzer pontonlar ve rıhtımlar ile 80 metreye kadar güvenli bağlama hizmeti sunan 'Viaport Marina'da 75 ton lift ile 20 bin metrekarelik kara park alanında çekek hizmetleri de sağlanıyor.

Tekne ile ilgili tüm bakım onarım işlerinin yapılabildiği marinada tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitede bir yat market ve dünyanın sayılı distribütörlerinin ofis ve servisleri yer alıyor. 'Viaport Marina'nın hizmetleri arasında tekne sahipleri için ayrılmış özel otopark alanları, yüksek hızlı ve sınırsız kablosuz internet, yatçı depoları ve sadece tekne sahiplerinin kullanımına açık çamaşırhane, bebek bakım odası ve engelli tuvaletleri yer alıyor. Sadece bir bağlama hizmeti değil, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaların, yeme içme alanlarının, açık- kapalı sinema salonlarını içerisinde bulunduran 'Viaport Marina'; hem eğlenceyi hem de alışverişi bir arada sunuyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@