Van'da 89 yaşındaki kadın, görevlilerin yardımıyla sandık başına geldi

VAN'da 89 yaşandaki Sakine Güleşçi, referandumda oyunu Edremit Kaymakamlığı tarafından gönderilen görevlilerin yardımıyla kullandı. Van'ın Edremit İlçesi TOKİ konutlarında yaşayan Sakine Güleşçi oyunu kullanmak için Edremit Kaymakamlığından...

Haberler 16.04.2017, 13:54
Van'da 89 yaşındaki kadın, görevlilerin yardımıyla sandık başına geldi
VAN'da 89 yaşandaki Sakine Güleşçi, referandumda oyunu Edremit Kaymakamlığı tarafından gönderilen görevlilerin yardımıyla kullandı.
Van'ın Edremit İlçesi TOKİ konutlarında yaşayan Sakine Güleşçi oyunu kullanmak için Edremit Kaymakamlığından yardım istedi. Kaymakamlık tarafından gönderilen minibüsle evinden alınan Güleşçi, Ertuğrul Gazi İlköğretim okulunda görevlilerin yardımıyla oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra yine kendisine tahsis edilen minibüs ve iki görevli ile evine götürülen Güleşçi, yetkililere teşekkür etti.
Oyunu kullandığı için çok mutlu olduğunu belirten Güleşçi, "Vatandaşlık görevimi yerine getirdiğim için çok mutlu oldum. Allah devletimizden razı olsun. Kaymakam beye ve beni evimden alan görevlilere çok teşekkür ediyorum" dedi.


FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@