Uşak'ta su kuyusunda Gülen'e ait kitap ve CD'ler bulundu

UŞAK'ın Karahallı İlçesi'ndeki bir su kuyusunun içine atılmış 8 çuval içinde Fethullah Gülen'in yazdığı ve görüntülü mesajlarının yer aldığı kitap ve CD'ler ile bazı evraklar bulundu. Polis bulunanları incelemeye aldı. Karahallı'da...

Haberler 03.08.2016, 18:37
Uşak'ta su kuyusunda Gülen'e ait kitap ve CD'ler bulundu
UŞAK'ın Karahallı İlçesi'ndeki bir su kuyusunun içine atılmış 8 çuval içinde Fethullah Gülen'in yazdığı ve görüntülü mesajlarının yer aldığı kitap ve CD'ler ile bazı evraklar bulundu. Polis bulunanları incelemeye aldı.
Karahallı'da bir su kuyusunda çok sayıda çuval olduğu yönünde bir ihbarı değerlendiren Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, harekete geçti. Atık su arıtma Mevkii'ndeki su kuyusuna giden polis, kuyuya atılmış çok sayıda çuval olduğunu belirledi. Uşak Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerinden yardım istendi. Olay yerine gelen AFAD ekipleri, indiği kuyuda bulduğu 8 çuvalı halatlar yardımıyla dışarı çıkardı. Çuvallarda yapılan incelemede, Fethullah Gülen'in yazdığı bazı kitaplarla, sesli ve görüntülü mesajlarının yer aldığı çok sayıda CD, kaset ve bazı evraklar bulundu. Olay yerinde yapılan ön kontrolün ardından çuvallar bir minibüse yüklenerek incelenmek üzere Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

FOTOĞRAF

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@