Uşak'ta 6 özel okul ve 15 yurt kapatıldı

Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, ()- OHAL kapsamında Uşak'ta 6 özel okul, 1 vakıf ve bu vakfa bağlı 15 yurt, 10 dernek ve 1 sendika temsilciliği kapatıldı. OHAL Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin İlk Kanun Hükmünde Kararname bugünkü Resmi...

Haberler 23.07.2016, 14:39
Uşak'ta 6 özel okul ve 15 yurt kapatıldı

Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, ()- OHAL kapsamında Uşak'ta 6 özel okul, 1 vakıf ve bu vakfa bağlı 15 yurt, 10 dernek ve 1 sendika temsilciliği kapatıldı.
OHAL Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin İlk Kanun Hükmünde Kararname bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Uşak'ta 6 özel okul, 15 yurt, 10 dernek ve 1 sendika temsilciliği kapatıldı.
Kapatılan okullarının Özel Üftade Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Üftade Anadolu Lisesi, Özel Üftade Fen Lisesi, Özel Üftade Ortaokulu, Özel Üftade İlkokulu ve Özel Uşak Seçkin Grup Temel Lisesi olduğu duyuruldu.

Nil İlim ve Hizmet Vakfı ve vakfa bağlı 15 özel yurt, Çağlayan İşçiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Uşak Sanayici ve İşadamları Derneği, Uşak Eğitim Gönüllüleri Derneği, Genç Uşak Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Ulubey Eğitim Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Öğretmenler Yardımlaşma Derneği, Uşak Bahar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Uşak Hukukçular Derneği, Üniversite Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Bizim Yuva Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Aktif Eğitim Sendikası Uşak Şubesi de kapatıldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@