Ünlülerin akın ettiği astrologtan 14 Temmuz'da çarpıcı darbe tahmini

İZMİR, () - DARBE girişiminden bir gün önce 14 Temmuz'da Astrolog Sema Kılıç'ın, Facebook hesabından "Galiba, ya tepemizdekiler bu ülkede darbe gibi bir şey yapacaklar ya da birileri bunların üstüne darbe yapacak ve sıkıyönetim...

Haberler 26.07.2016, 12:55
Ünlülerin akın ettiği astrologtan 14 Temmuz'da çarpıcı darbe tahmini
İZMİR, () - DARBE girişiminden bir gün önce 14 Temmuz'da Astrolog Sema Kılıç'ın, Facebook hesabından "Galiba, ya tepemizdekiler bu ülkede darbe gibi bir şey yapacaklar ya da birileri bunların üstüne darbe yapacak ve sıkıyönetim gelecek. Sanki ortası yok gibi bu işin" diyerek, durum güncellemesi yaptığı görüldü. Sosyal medyada yoğun ilgi gören Kılıç'a, ünlülerden de mesajlar geldi.

İstanbul'da oturan astrolog Sema Kılıç, darbe girişiminden 1 gün önce 14 Temmuz'da sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta darbe olacağına ilişkin bir mesajı paylaştı. Bu tahminin gerçekleşmesiyle birlikte pek çok mecrada yoğun ilgi gören Kılıç'ın takipçi sayısı hızla artarken bazı ünlüler de mesajla Kılıç'a ulaşarak tebrik etti. Kılıç'ın, 14 Temmuz 2016 günü saat 05.25'te açtığı Facebook sayfasında durum güncellemesi şöyle:

"19/20 tem oğlak dolunayını inceledim. Türkiye'nin 8. evinde, Uranüs'le kare, güneş Uranüs'le kare... Zor bir dolunay zamanı... Terör, can yakan patlama olaylarına çok dikkat etmek gerek, 8.evde tekin durmuyor ay, bir de Uranüs'le kare. Şok edici olaylara işaret ediyor. Oğlak ay ayrıca ekonomiyle ilgili de çok önemli olayları gündeme getirebilir. Ekonomide şaşırtıcı negatif gelişmeler. Ayrıca bir para veya resmi konuda skandal bir olay da patlayabilir... Sanki biri/leri bir konuda suçlanabilir... Hem de ciddi şekilde ya parasal konuda ya da teröre destek konusunda. Sonra Ağustos ve Eylül yıldızlarını bir karıştırdım. Galiba, ya tepemizdekiler bu ülkede darbe gibi bir şey yapacaklar ya da birileri bunların üstüne darbe yapacak ve sıkıyönetim gelecek. Sanki ortası yok gibi bu işin. Ya bunlar darbe yapıyor ya da bunlara birileri darbe. Benim kanaatim bu yıldızlardan... Bu oğlak dolunayı da bunu tetikleyen ilk büyük olay olacak. Bu arada belirteyim, Türkiye akrep burcu yükselen yengeç ama. DRAKONİK yükseleni 28 derece Oğlak burcu ve Drakonik Ay burcu da Oğlak. Haydi hayırlısı."

ÜNLÜLER TAKİPTE

Konuyla ilgili 'ya konuşan Sema Kılıç, bu üzücü olaya yönelik tahmininin ilk olarak yine sosyal medyada fark edildiğini, çeşitli sözlüklerde "Darbeyi bir gün önceden bilen astrologö diye sayfalarca yorumlar yapıldığını kaydetti. Kılıç, "Önce numara yapıp yapmadığımı kontrol ettiler, yapmadığım kanıtlanınca pek çok kişi şaşkınlığını ifade eden mesajlar attı. Sosyal medyada takipçi sayısında patlama yaşandı. Ünlüler de takipçiler arasına girdi, bazıları mesajla tebrik etti" diye konuştu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@