Televizyon yapımcısı sosyal medya paylaşımından dolayı gözaltına alındı

Bahri KARATAŞ/İZMİR, () - İZMİRLİ organizatör ve yapımcı Hakan Doğanay, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, darbe teşebbüsüyle ilgili paylaştığı yazı nedeniyle gözaltına alındı. Darbe girişimine komedya benzetmesi yapan Doğanay,...

Haberler 20.07.2016, 18:14
Televizyon yapımcısı sosyal medya paylaşımından dolayı gözaltına alındı

Bahri KARATAŞ/İZMİR, () - İZMİRLİ organizatör ve yapımcı Hakan Doğanay, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta, darbe teşebbüsüyle ilgili paylaştığı yazı nedeniyle gözaltına alındı. Darbe girişimine komedya benzetmesi yapan Doğanay, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
TSK içindeki cemaat yanlılarının yaptığı darbe girişimi sırasında ve sonrasında yaşananlara yönelik yapımcı Hakan Doğanay, sosya paylaşım sitesi Facebook üzerinden paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlarından sonra savcılığın kararıyla Hakan Doğanay, kızıyla birlikte kaldığı Foça’da evinde gözaltına alındı. Adliyeye gönderilen Hakan Doğanay, verdiği ifadenin ardından serbest bırakıldı.
Hakan Doğanay, serbest bırakılmasının ardından yaptığı açaklamada, "Sorgu mu? Nasihat mi? Anlayamadım. Sıkıntı yok. Serbestim. Gayet iyiyim. Arayan soran herkese teşekkürler. Avukatlarımla görüşmem devam ediyor. Bu saçmalığın ne kadarını yazarım bilemiyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@