Siirt Valiliği önüne kamyon ve iş makinesi getirildi

Turan KOYUNCU/SİİRT, ()- SİİRT'te 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından, sosyal medyada bu gece yeni bir darbe girişimi olabileceği söylentileri üzerine Valilik önüne kamyon ve iş makinesi getirilirken, polis araçları da önlem aldı....

Haberler 22.07.2016, 00:38
Siirt Valiliği önüne kamyon ve iş makinesi getirildi

Turan KOYUNCU/SİİRT, ()- SİİRT'te 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından, sosyal medyada bu gece yeni bir darbe girişimi olabileceği söylentileri üzerine Valilik önüne kamyon ve iş makinesi getirilirken, polis araçları da önlem aldı.
Siirt'de darbe girişiminin ardından vatandaşlar Valilik binası önünde 'demokrasi nöbeti' tutmayı sürdürüyor. Bu gece sosyal medyada yeni bir darbe girişimi olabileceği söylentileri üzerine Valilik binası önüne olası bir saldırıyı engellemek için kamyon ve iş makinesi getirilerek önlem alındı. Kentte ayrıca Emniyet Müdürlüğü'ne ait insansız hava aracı drone de uçurularak görüntü alındığı görüldü. Valilik önünde polis ekipleri de sıkı güvenlik önlemleri alırken, ambulanslar ve sağlık ekiplerinin de hazır bekletildiği görüldü.
Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, "Sosyal medyadaki paylaşımı bizde gördük devlet olarak göğsümüzü gere gere tüm tedbirlerimizi aldık" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@