Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı: Darbeci komutanlar idam edilmeli

TÜRKİYE Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz düzenlendiği basın toplantısında darbe girişimi içerisinde bulunmuş komutanların idam edilmesini istedi.

Haberler 26.07.2016, 15:44
Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı: Darbeci komutanlar idam edilmeli
Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ, () - TÜRKİYE Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz düzenlendiği basın toplantısında darbe girişimi içerisinde bulunmuş komutanların idam edilmesini istedi.

Dernek binasında düzenlenen ortak basın toplantısına Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ve Muharip Gaziler Derneği Başkanları da katıldı. Basın toplantısında konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, 15 Temmuz da yaşanan darbe girişiminin başarısızlığa uğramasında Türk Milletinin kararlılığı ve demokrasiye sahip çıkması ile mümkün olduğunu söyledi. Ali Yavuz, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlarla suçsuz olanların ayıklanmasını gerektiği ifade ederek, "Vatana ihanetin bedeli bütün terör örgütü mensupları için idam olmalıdır. Bu nedenle de bizim zamanında çalışma arkadaşlarımız ve derneği ziyarete gelen darbeciler derhal asılmalıdır. Vatana ihanet eden oğlumda olsa idam edilmelidir" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@