Şehit polis törenle memleketine uğurlandı

Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, () - TUNCELİ'de PKK'lı teröristlerin polis lojmanlarına dün yaptığı saldırıda şehit olan özel harekat polisi Kağan Kılıç, Elazığ'da düzenlenen törenle memleketi İzmir'e gönderildi. Elazığ Hava...

Haberler 24.07.2016, 16:22
Şehit polis törenle memleketine uğurlandı

Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, () - TUNCELİ'de PKK'lı teröristlerin polis lojmanlarına dün yaptığı saldırıda şehit olan özel harekat polisi Kağan Kılıç, Elazığ'da düzenlenen törenle memleketi İzmir'e gönderildi.
Elazığ Hava Limanı'nda şehit polis Kağan Kılıç (27) için düzenlenen törene Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Tunceli Valisi Osman Kaymak, milletvekilleri Tahir Öztürk, Ejder Açıkkapı, 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar, Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Tunceli Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, şehidin annesi, babası, kız kardeşi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Şehidin naaşı katafalka getirildiği sırada babası Galip, "İdam istiyorum" diye haykırarak, "İdam istiyorum, idam. Cumhurbaşkanı'na sesleniyorum buradan, Başbakan'a sesleniyorum; Meclise sesleniyorum; idam getirilsin, başka kurtulmaz bu memleket. Asılsın bu hainler, yeter, başka türlü temizlenmez bu hainler" dedi.
Elazığ Müftüsü Peyami Göngür'un yaptığı duanın ardından şehit polis Kağan Kılıç'ın naaşı Türk Hava Kuvvetleri'ne ait uçak ile memleketi İzmir'e gönderildi.
Şehit polis Kağan Kılıç'ın bugün doğum günü olduğu belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@