Şehit polis Salih Aksu'nun 20 gün sonra düğünü olacaktı

DİYARBAKIR'ın Ergani ilçesinde terör örgütü PKK’nın hücre evine düzenlenen operasyonda 26 yaşındaki polis memuru Salih Aksu'nun şehit olduğu haberi, Aksaray'ın Ortaköy İlçesi'ndeki baba evine...

Haberler 22.07.2016, 13:06 22.07.2016, 14:11
Şehit polis Salih Aksu'nun 20 gün sonra düğünü olacaktı
Hasan BÖLÜKBAŞ/AKSARAY, () - DİYARBAKIR'ın Ergani ilçesinde terör örgütü PKK’nın hücre evine düzenlenen operasyonda 26 yaşındaki polis memuru Salih Aksu'nun şehit olduğu haberi, Aksaray'ın Ortaköy İlçesi'ndeki baba evine ise ateş düşürdü. Şehit Aksu'nun 20 gün sonrada düğün yapacağı öğrenildi.

Şehit Salih Aksu'nun acı haberi Ortaköy İlçesi'nde oturan babası Mustafa Aksu ve annesi Elmas Aksu'ya emniyet yetkilileri bildirdi. Sinir krizi geçiren aile fertlerine hazırda bekleyen sağlık görevlileri müdahale etti. Acı haberi duyan Aksu ailesinin yakınları da eve akın etti. Şehit Aksu'nun annesi Elmas ve babası Mustafa Aksu'nun günlerdin ilçe merkezinde düzenlenen demokrasi nöbetine katılıp, nöbet tuttuğu öğrenildi.

Şehit polis memuru Aksu'nun nişanlısı din kültür ve ahlak bilgisi öğretmeni Hülya Aksu ile daha önce resmi nikah kıydığı ve 12 Ağustos günü de Aksaray'da düğün yapacakları öğrenildi.

Aksu ailesinin 3 çocuğundan en küçüğü olan şehit Salih Aksu'nun ağabeyleri 32 yaşındaki Seyit Aksu'nun kuaför, 35 yaşındaki Ferdi Aksu'nun da kaynak ustası olduğu belirtildi.

Şehit Aksu'nun cenazesinin yarın Ortaköy İlçesi'nde defnedilmesi bekleniyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@