Şehit polis için memleketi Sivas'ta mevlit okutuldu

15 TEMMUZ'daki darbe girişimi sırasında Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde Özel Harekat Daire Başkanlığı'na düzenlenen saldırıda şehit olan 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin için memleketi Sivas'ta mevlit okutuldu. Ankara'nın...

Haberler 25.07.2016, 14:10
Şehit polis için memleketi Sivas'ta mevlit okutuldu
15 TEMMUZ'daki darbe girişimi sırasında Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde Özel Harekat Daire Başkanlığı'na düzenlenen saldırıda şehit olan 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin için memleketi Sivas'ta mevlit okutuldu.
Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yönelik darbeci askerler tarafından uçakla yapılan bombalı saldırı sonucu şehit olan 4'üncü Sınıf Emniyet Müdürü Münir Murat Ertekin için mevlit okutuldu. Sivas Ulu Camii'nde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından okutulan mevlide Sivas Valisi Davut Gül, Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan, şehidin babası Hami Ertekin, şehidin 13 yaşındaki oğlu Furkan Ertekin, il protokolü, şehit aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Öğle namazı öncesi okutulan mevlide vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ulu Cami imam hatibi ve müezzinlerin okuduğu Mevlid-i Şerif ve ilahiler sonrası dua edildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@