Şehit Ahmet Demir'in Şehit ateşi Kütahya'ya düştü

MARDİN'in Derik İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 3 polisten 22 yaşındaki Ahmet Demir, Kütahya'da oturan yakınlarını yasa boğdu. Şehit polis Demir'in babasının da Özel...

Haberler 25.07.2016, 19:56
Şehit Ahmet Demir'in Şehit ateşi Kütahya'ya düştü
MARDİN'in Derik İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 3 polisten 22 yaşındaki Ahmet Demir, Kütahya'da oturan yakınlarını yasa boğdu. Şehit polis Demir'in babasının da Özel Harekat polisi olduğu ve geçici görevle İstanbul'da bulunduğu öğrenildi.

Tunceli'de Özel Harekat Şubesi'nde görevliyken geçici görevle Mardin'e giden Ahmet Demir, Derik ilçesi yakınlarında yola tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle içinde bulunduğu zırhlı araçta 2 arkadaşıyla birlikte şehit oldu. Bekar olan Ahmet Demir'in babası Mehmet Ali Demir'in de kendisi gibi özel harekat polisi olduğu, Bursa'da görev yaptığı, geçici görevle İstanbul'da bulunduğu öğrenildi. Baba Mehmet Ali Demir'in oğlunun şehit haberini İstanbul'da aldığı ve Kütahya'ya gelmek üzere yola çıktığı belirtildi.

Şehit polis memuru Ahmet Demir'in yarın Kütahya'nın Çavdarhisar İlçesine bağlı Tepecik Köyü'nde toprağa verilmesi bekleniyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@