Saldırıda ölen iş adamı toprağa verildi

ETİLER'de, 2 kişi tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda hayatını kaybeden işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu toprağa verildi. Etiler Nispeti'ye Caddesi'nde 2 gün önce uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden İşadamı...

Haberler 21.07.2016, 19:07
Saldırıda ölen iş adamı toprağa verildi
ETİLER'de, 2 kişi tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda hayatını kaybeden işadamı Veysel Kadayıfçıoğlu toprağa verildi.

Etiler Nispeti'ye Caddesi'nde 2 gün önce uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden İşadamı Veysel Kadayıfçıoğlu için Üsküdar Altunizade'de bulunan Marmara İlahiyat Fakültesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.

Veysel Kadayıfçıoğlu'nun Kayınpederi İzzet Ceylan, annesi Nilüfer, eşi Ebru, oğulları Can ve Ali ile kardeşi Bilal Kadayıfçıoğlu cami bahçesinde taziyeleri kabul etti.

Törene Türkiye Büyük Millet Meclisi Eski Başkanı Hikmet Çetin ve çok sayıda iş adamı katıldı. Kadayıfçoğlu, ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Veysel Kadayıfçıoğlu, Yaşar Necmi Dardağan, Alican İmret, Yakup Oral, Tufan Gedik ve ismi henüz belirlenemeyen bir kişi

Etiler Nispetiye Caddesi'nde 2 kişi tarafından silahlı saldırıya uğramıştı.

Saldırı sonucu Yakup Oral ile Tufan Gedik olay yerinde, Veysel Veysel Kadayıfçıoğlu da hastanede yaşamını yitirmiş; 3 kişi de yaralanmıştı.

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@