Orgeneral Küçükakyüz görevine başladı

YÜKSEK Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararıyla korgenerallikten orgeneralliğe terfi ederek Eskişehir'deki Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı'na atanan Orgeneral Hasan Küçükakyüz görevini başladı.  Eskişehir Valisi...

Haberler 03.08.2016, 19:00
Orgeneral Küçükakyüz görevine başladı
YÜKSEK Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararıyla korgenerallikten orgeneralliğe terfi ederek Eskişehir'deki Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı'na atanan Orgeneral Hasan Küçükakyüz görevini başladı. 
Eskişehir Valisi Vali Azmi Çelik ile Cumhuriyet Başsavcısı Ferhat Kapıcı, Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz'e 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Vali Çelik ve Başsavcı Kapıcı, günün anısına Komutanlık Şeref Defterini imzaladı. Daha sonra komutanlık makamına geçen Çelik ve Kapıcı, Orgeneral Küçükakyüz'e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Korgeneral Mehmet Şanver'in yerine Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı'na atanan Orgeneral Hasan Küçükakyüz de Vali Çelik ve Başsavcı Kapıcı'nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belitti.  

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@