Ordu’da yağmur altında demokrasi nöbeti

Nedim KOVAN/ORDU, ()– ORDU’da darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbeti havanın yağmurlu olmasına rağmen aralıksız devam ediyor. Ordu’da kent merkezinde bulunan 16 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda akşam saatlerinde...

Haberler 20.07.2016, 22:49
Ordu’da yağmur altında demokrasi nöbeti

Nedim KOVAN/ORDU, ()– ORDU’da darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbeti havanın yağmurlu olmasına rağmen aralıksız devam ediyor.
Ordu’da kent merkezinde bulunan 16 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda akşam saatlerinde bir araya gelen yüzlerce vatandaş, havanın yağmurlu olmasına rağmen darbe girişimini protesto etmeye devam etti. Ellerinde Türk bayraklarıyla meydanı dolduran vatandaşlara Ordu Büyükşehir Belediyesi, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları tarafından yiyecek, su, meyve suyu ve çay ikramında da bulunuldu. Demokrasi nöbetine, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, STK ile siyasi parti temsilcileri de katıldı.
Ordu'nun ilçelerinde de meydanlarda demokrasi nöbetinin sürdüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 'evinize geri dönün' talimatını verene kadar da devam edeceği belirtildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@