O anlarda 'B' planındaki kentlerden biri olan Aydın'da hareketlik yaşandı

Cem ULUCAN/AYDIN, () - DARBE girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağının İstanbul'a gidememesi halinde seçilen alternatif kentlerden birinin de Aydın olduğu ortaya çıktı. Kentte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aydın'a...

Haberler 23.07.2016, 16:25
O anlarda 'B' planındaki kentlerden biri olan Aydın'da hareketlik yaşandı

Cem ULUCAN/AYDIN, () - DARBE girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağının İstanbul'a gidememesi halinde seçilen alternatif kentlerden birinin de Aydın olduğu ortaya çıktı. Kentte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aydın'a gelme ihtimaline karşı hazırlıklar yapıldı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, darbe girişiminin yapıldığı gece, Marmaris'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı otelde ve sonrasında olanlarI  anlatırken, İstanbul'un dışında gidilmesi olası kentlerden birinin de Aydın olduğunu söyledi. Açıklamanın ardından gözler bu kente çevrilirken, Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, Çıldır Havaalanı'nda da bu kapsamda hazırlık yaptıklarını belirtti.
Vali Koçak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın iniş için Aydın'ı tercih etmesi ihtimali üzerine, alınabilecek tüm tedbirlerimizi almıştık. Cumhurbaşkanımız Aydın'a inecekmiş gibi hazırlık yaptık" dedi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@