Nevşehir’de demokrasi nöbeti devam ediyor

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR, () - NEVŞEHİR'de darbe girişimi sonrası vatandaşların demokrasi nöbeti bugün de devam etti.  Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından yapılan darbe girişiminin...

Haberler 21.07.2016, 02:03
Nevşehir’de demokrasi nöbeti devam ediyor

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR, () - NEVŞEHİR'de darbe girişimi sonrası vatandaşların demokrasi nöbeti bugün de devam etti. 
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından yapılan darbe girişiminin ardından başlatılan demokrasi nöbeti, Nevşehir'de de devam ediyor. Binlerce vatandaşın bir araya geldiği Diriliş Meydanı’nda Kuran-ı Kerim Tilaveti ile ile İstiklal Marşı okundu. 'Paralel Darbesi Vatan Haini FETÖ', 'Demokrasiye hain kumpas', 'Halk Düşmanı FETÖ', 'Millet Seninle Başkomutan Erdoğan' yazılı dövizler atan kalabalık, sık sık darbe karşıtı slogan atıp birlik beraberlik mesajı verdi. Nevşehir Belediyesi Mehter Takımının çaldığı marşların ardından konuşan Nevşehir Sanayici ve İşadamları Dernek Başkanı İlhan Kahraman, darbe yapmaya kalkanların, Türk Milletinin canları pahasına vatanlarını savunabileceklerini unuttuklarını söyledi.
Bu arada Nevşehirspor Kulüp Başkanı Muzaffer Leblebici başkanlığındaki yönetici ve futbolcular da platforma çıkarak, darbe girişimini protesto etti.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@