Mutki'de 'Demokrasi yürüyüşü' düzenlendi

BİTLİS'in Mutki İlçesi Kaymakamlığı tarafından, 'Darbe girişimine karşı demokrasiye sahip çık' yürüyüşü düzenledi. Yürüyüşe, İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Utku Ergün, Belediye Başkan...

Haberler 23.07.2016, 11:24
Mutki'de 'Demokrasi yürüyüşü' düzenlendi
BİTLİS'in Mutki İlçesi Kaymakamlığı tarafından, 'Darbe girişimine karşı demokrasiye sahip çık' yürüyüşü düzenledi.
Yürüyüşe, İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Utku Ergün, Belediye Başkan Vekili M.Nuri Ayyıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Kemal Güzel, kurum amirleri ve çok sayıda kii katıldı. Hükümet Konağı Meydanı'nda düzenlenen törende darbe girişiminde yaşamlarını yitirenler için önce dua okundu. Kaymakam Mehmet Kılıç, darbe girişimini nefretle kınadıklarını belirterek, şöyle dedi:
"Her düşünceden vatan evlatları olarak, demokrasimizi yıkmaya vatanımızı ve milletimizi bölmeye yönelik, 15 Temmuz günü gerçekleşen hain darbe girişimi, faillerini ve destekçilerini lanetlemek ve bu girişimler kapsamında karşısında farklılıklarımızı bir kenara bırakıp, vatan ortak paydasında, omuz omuza karşı duracağımız bir kez daha ilan etmek üzere yürüdük. Bu birlik ve kenetleme, dün olduğu gibi bugün de devletimiz ve milletimiz üzerinde çirkin emelleri olanların yerli işbirlikçisi hainlere verilecek en etkili cevaptır."

FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@