Melekli Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin kulakları kesilsin, çıkınca tanıyalım

Suat DENİZ / IĞDIR, () - IĞDIR'da İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuşan Melekli Belediye Başkanı AK Partili Ali Varol'un, "FETÖ'cü gruplar yarın çıkacaklar. Nereden bilelim bunlar FETÖ'cü mü değil mi? Kaç kişi yakaladın...

Haberler 20.07.2016, 12:23
Melekli Belediye Başkanı: FETÖ'cülerin kulakları kesilsin, çıkınca tanıyalım

Suat DENİZ / IĞDIR, () - IĞDIR'da İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuşan Melekli Belediye Başkanı AK Partili Ali Varol'un, "FETÖ'cü gruplar yarın çıkacaklar. Nereden bilelim bunlar FETÖ'cü mü değil mi? Kaç kişi yakaladın 5 bin kişi. 5 binin de kulağını kes, çıktıklarında tanıyalım" demesi gülüşmelere yol açtı.
Valilik toplantı salonunda dün yapılan İl Koordinasyon Kuruluna Vali Ahmet Turgay Alpman başkanlık etti. Belediyesi Başkanı DBP'li Murat Yikit, vali yardımcıları kaymakamlar, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Kahraman Dikmen, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, belediye başkanları, bölge müdürleri ve kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda, 2016 yılı yatırım programı ele alındı.

Toplantıda söz alan Melekli Beldesi Belediye Başkanı Ali Varol, karayolundan beldeye giriş izni verilmediğini, bu yüzden 2 kilometre uzaktan dönüp geldiklerini söyledi. Varol, "Şikayet ettiğimizde 'kanun diyor' cevabı alıyoruz. Peki biz nasıl edelim, biz gidelim kanun bizim peşimizden gelsin. Güya yol yapmışlar. Yol da yol olsa kabul edeceğim. Bu projeyi ya Avrupa'dan ya Amerika'dan ya da Ege'den alıp getirmişler. Allah aşkına yolda arabanızın tekeri patlasa, nasıl değişeceksiniz? Bir cep bile yapmamışsınız" diye yakındı.
Melekli'de 2.5 yıldan beri Belediye Başkanlığı yapan Ali Varol, darbe yapanların idam edilmesine AB'nin karşı çıktığını anımsattı. Başkan Ali Varol darbecilerin cezalarını çekip çıktıktan sonra 79 milyon içinde tanınması için, "3-4 gün önce bir film vardı. Valla FETÖ'cü gruplar geldiler, yarın çıkacaklar. Nereden bilelim bunlar FETÖ'cü mü değil mi? Kaç kişi yakaladın 5 bin kişi. 5 binin de kulağını kes çıktıklarında tanıyalım" önerisinde bulundu. Varol'un bu sözleri katılımcıların gülüşmesine neden oldu.
FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@