Marmaris'te gözaltı ve kapatmalar devam ediyor

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), () - DARBE girişiminın ardından Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde başlatılan soruşturma kapsamında 1 müftü, 1 komiser yardımcısı ve 1 trafik polisi görevinden uzaklaştırılırken, Samanyolu Televizyonu...

Haberler 24.07.2016, 12:53
Marmaris'te gözaltı ve kapatmalar devam ediyor

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), () - DARBE girişiminın ardından Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde başlatılan soruşturma kapsamında 1 müftü, 1 komiser yardımcısı ve 1 trafik polisi görevinden uzaklaştırılırken, Samanyolu Televizyonu ve Burç Radyo vericilerinin sinyalleri kesilerek mühürlendi.
Marmaris Müftüsü Hasan Ersöz, FETÖ'ye destek verdiği iddiasıyla görevinden uzaklaştırıldı. Ersöz'ün yerine Muğla İl Müftülüğü'nden vekaleten bir görevli atandı. Marmaris Emniyet Müdürlüğü'nde görevli ismi verilmeyen 1 komiser yardımcısı ve 1 trafik polisi de açığa alındı. İki polis hakkında işlemlerin devam ettiği öğrenildi. Emniyet yetkilileri, "155 hattımıza bir günde FETÖ mensubu olduğu iddiasıyla 50'den fazla ihbar ulaşıyor. Bu ihbarları görevli savcılarımızla birlikte değerlendiriyoruz" dedi.
Öte yandan Marmaris Körfezi ve şehir merkezine hakim Sarıana Mahallesi Tepesi'nde bulunan Samanyolu Televizyonu ve Burç FM Radyo vericileri RTÜK talimatıyla sinyalleri kesilerek mühürlendi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@