Manisa'da Gülen'e ait 10 bin kitap çöpte

DARBE girişimi ardından Manisa'da  başlatılan soruşturmalar sürürken, kentteki çöp konteynerlerinde Fethullah Gülen'e ait 10 bine yakın kitap ve dergi ile 1000'in üzerinde kaset ve CD bulunduğu belirtildi.

Haberler 28.07.2016, 13:35
Manisa'da Gülen'e ait 10 bin kitap çöpte
Ersan ERDOĞAN/MANİSA, ()- DARBE girişimi ardından Manisa'da  başlatılan soruşturmalar sürürken, kentteki çöp konteynerlerinde Fethullah Gülen'e ait 10 bine yakın kitap ve dergi ile 1000'in üzerinde kaset ve CD bulunduğu belirtildi.

Darbe girişimi sonrası ülke genelinde başlatılan soruşturmalar, Manisa'da da sürüyor. Çok sayıda gözaltına alınan kişinin bulunduğu kentte, çöp konteynerlerinden Fethullah Gülen'in yazdığı kitaplar bulundu. Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerindeki çöp konteynerinde 10 bine yakın kitap ve dergi ile 1000'in üzerinde kaset ve CD bulunduğu belirtildi. Ayrıca çok sayıda simkart ve telefon rehberleri bulunduğu da öğrenildi. Poşetlere doldurulan bazı kitapların yanı sıra simkartları ve telefon rehberlerine, incelenmek üzere Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı'nca el konuldu. Diğer ele geçirilen kitaplar ise savcılığın talimatıyla imha edildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@