Manisa'da görevden uzaklaştırmalar 1066'ya yükseldi

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, () - MANİSA Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, darbe girişimin ardından il genelinde yapılan adli soruşturmalarla ilgili olarak 1066 kamu görevlisi görevden uzaklaştırıldı, tutuklu sayısı 37'ye...

Haberler 23.07.2016, 17:56
Manisa'da görevden uzaklaştırmalar 1066'ya yükseldi

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, () - MANİSA Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, darbe girişimin ardından il genelinde yapılan adli soruşturmalarla ilgili olarak 1066 kamu görevlisi görevden uzaklaştırıldı, tutuklu sayısı 37'ye yükseldi.
Manisa Valiliği'nden yapılan açıklamada, darbe girişimi kapsamında çeşitli kurumların yürüttüğü soruşturmalarda görevden uzaklaştırma ve adli süreçlerin devam ettiği belirtildi. Darbe girişimiyle ilgili bugüne kadar il genelinde hakkında adli ve idari işlem yapılarak görevden uzaklaştırılan kamu görevlisi sayısının 1066'ya ulaştığı belirtildi.
Ayrıca 9'u emniyet görevlisi, 3'ü kaymakam ve vali yardımcısı olmak üzere toplam 12 personelin gözaltına alındığı ifade edildi. Gözaltına alınanlar arasında bulunan ve geçtiğimiz günlerde görevden uzaklaştırılan Vali Yardımcısı Şerafettin Tuğ'un, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildiği, diğerlerin ise emniyette olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@